Skip links
About Us

Kurumsal

Kurumsal

1978 yılında Manifatura alanında ticarete başlayan firmamız, ürün skalasını müşterilerinden gelen talepler üzerine çok kısa sürede genişletmiş ve firmamız, günümüzde tüm perde sistemlerinden ev tekstiline, zemin kaplama materyallerinden iç dekorasyona, bahçe mobilyasından çelik ve ofis mobilyaya kadar çok çeşitli bir tedarikçi pozisyonuna evrilmiştir.

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde yer alan biri 300 metrekare tekstil diğeri de 1500 metrekare ofis mobilya alanında toptan ve perakende satış hizmeti yürütmekte olan firmamız müşterilerimizden gelen özel ölçü ve ürünlere de kendi atölyemizde yanıt verebilmektedir.

Bölgemizdeki kurumsal firmalar başta olmak üzere çok çeşitli taleplere de cevap verebilme kabiliyetine sahip firmamız, müşteri memnuniyetini, iş sürekliliği ve satış sonrası destek ilkelerini de kendisine misyon edinmiştir. İkinci nesil yöneticiler tarafından idaresi devir alınan firmamız, ileriki yıllarda da isminden söz ettiren, ilkeleriyle ticarette rol model olabilecek bir anlayışla faaliyetini sürdürmektedir.

Ofis Mobilyaları Mağazamız

Perde ve Ev Tekstili Mağazamız

Keşfet
İncele